24 czerwca 2023

Zakończenie roku klasy VIII

Uroczyste zakończenie szkoły przez klasę ósmą odbyło się w czwartek 22 czerwca 2023 roku.  

Obchody rozpoczęliśmy od udziału w Mszy Św. w Klasztorze o.o. Benedyktynów w Lubiniu w uroczystej oprawie przygotowanej przez uczniów oraz panie: Grażynę Konieczną i Małgorzatę Jędrzejczak - Rybęwraz z udziałem pocztu sztandarowego pod opieką p. Joanny Machowiak. 

Po Mszy Św. udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Powitaliśmy zaproszonych gości - Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń – p. Jacka Nowaka, radną gminy i nauczycielkę ZSiPO w Lubiniu p. Martę Bzymek, o. DanielaWańczyka oraz p. Sylwię Grobelną - Przewodniczącą Rady Rodziców. Licznie przybyli również nauczyciele oraz dwie panie przebywające już na emeryturze: p. Bogumiła Waszak i p. Teresa Radoła.  

Uczniowie odbierali nagrody i wyróżnienia przy udziale rodziców. Tytuł Najlepszego Absolwenta oraz Bilet na Wycieczkę w Bieszczady ufundowaną przez pana Burmistrza Jacka Nowaka otrzymał Piotr Krauze. 

Dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, a moim wspaniałym Absolwentom życzę powodzenia w dalszej edukacji oraz realizacji wszystkich planów i marzeń. 

 

                                                                                          Wychowawca klasy VIII 

                                                                                            Małgorzata Skrzypczak