Kadra

Nauczyciele

Jarosław Drożdżyński

dyrektor szkoły

 

Irmina Adamczak

edukacja wczesnoszkolna

irmina.adamczak.zslubin.edu.pl

Marta Bzymek

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

marta.bzymek@zslubin.edu.pl

Klaudia Bilska

wychowanie fizyczne, świetlica

klaudia.bilska@zslubin.edu.pl

Piotr Ciesielski

fizyka, informatyka

piotr.ciesielski@zslubin.edu.pl

Marcelina Fischer

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

marcelina.fischer@zslubin.edu.pl 

Alicja Janikowska

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

alicja.janikowska@zslubin.edu.pl 

Małgorzata Jędrzejczak - Ryba

pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, muzyka

malgorzata.jedrzejczak-ryba@zslubin.edu.pl

Izabela Kaźmierczak

matematyka

izabela.kazmierczak@zslubin.edu.pl

Grażyna Konieczna

religia

grazyna.konieczna@zslubin.edu.pl 

Ewa Leonarczyk

plastyka

ewa.leonarczyk@zslubin.edu.pl 

Helena Łaniecka - Peda

edukacja wczesnoszkolna, 

helena.laniecka-peda@zslubin.edu.pl

Romuald Łowicki

wychowanie fizyczne, 

romuald.lowicki@zslubin.edu.pl

Joanna Machowiak

język polski

joanna.machowiak@zslubin.edu.pl

Anna Marszewska

przyroda, geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

anna.marszewska@zslubin.edu.pl

Anna Matuszak

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

anna.matuszak@zslubin.edu.pl

Teresa Radoła

biblioteka, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

teresa.radola@zslubin.edu.pl

Elżbieta Ratajczak

chemia, biologia

elzbieta.ratajczak@zslubin.edu.pl

Małgorzata Skrzypczak

język niemiecki, język angielski

malgorzata.skrzypczak@zslubin.edu.pl

Karolina Starowicz

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, j. angielski,

karolina.starowicz@zslubin.edu.pl

Edyta Rzańska

edukacja przedszkolna

edyta.rzanska@zslubin.edu.pl

Magdalena Ławniczak

logopeda

magdalena.lawniczak@zslubin.edu.pl


Pracownicy obsługi

Dariusz Lewandowski

woźny

Bartkowiak Monika

pomoc nauczyciela

Charłos Agata

pomoc nauczyciela, sprzątaczka

Zajcher Woźniak Agnieszka

sekretarz szkoły

Lis Iwona

sprzątaczka

Raczak Agnieszka

główna księgowa

Skrzypek Sylwia

sprzątaczka

Tomkowiak Bożena

sprzątaczka

Waszak Bogumiła

pomoc nauczyciela,

Wolna Genowefa

pracownik schroniska

Górecka Katarzyna

pomoc nauczyciela