20 lutego 2019

Pamiętamy o Powstaniu Wielkopolskim

„Pamiętamy o Powstaniu Wielkopolskim”

15 lutego 2019 roku odbył się w Zespole Szkół w Jerce powiatowy konkurs historyczny: „Pamiętamy o Powstaniu Wielkopolskim”. Lubińską szkołę reprezentowali uczniowie:

• W kategorii klas IV-VI: Duda Zuzanna, Demska Natalia i Klecha Wiktor (nauczyciel przygotowujący- Marta Bzymek)

• W kategorii klas VII-VIII i gimnazjum: Gościniak Leszek, Gościniak Marcin i Mróz Aleksander (nauczyciel przygotowujący-Marzena Skorzec)

Uczniowie musieli rozwiązać pisemnie test(w razie równej ilości punktów- decydował czas napisania testu). Rywalizacja była duża, a materiał do opanowania spory i dość trudny, gdyż „nafaszerowany” datami i nazwiskami.

Nasza uczennica - Zuzanna Duda zajęła II miejsce!

GRATULACJE!

M.B.