23 listopada 2021

Dla Marysi

DLA MARYSI

Uczniowie naszej szkoły są współtwórcami wielkiego sukcesu. Dzięki wielu akcjom, jakie odbywały się w całej Polsce, w tym również u nas, udało się zebrać pełną kwotę na leczenie genowe Marysi z Brenna. Suma potrzebna na lek to 9 milionów złotych, które uzbierano w przeciągu dziesięciu miesięcy. W naszej szkolnej skrzynce dla Marysi znalazło się : 559,65 zł. Bardzo się cieszymy i dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją niewielką cząstkę do tej wielkiej sprawy. Serdecznie dziękuję Wolontariuszom za ogromne zaangażowanie w tę akcję. Dziękuję Państwu Duda z Lubinia za wykonanie skrzynki służącej do zbiórki pieniędzy oraz za przewiezienie zebranych surowców do Brenna własnym środkiem transportu. Tam na placu, na którym składowaliśmy makulaturę, przywitał nas dziadek Marysi i kazał przekazać serdeczne podziękowanie od wnuczki oraz od całej rodziny dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Był ogromnie wdzięczny i wzruszony.

Nie ustajemy w działaniu- nadal zbieramy: nakrętki, pieniądze i baterie. Tym razem potrzebne są na leczenie Zuzi, która również oczekuje na zakup genowego leku.

Niech nam przyświeca myśl, że : DOBRO WRACA

M. Jędrzejczak-Ryba