19 marca 2026

W naszym ogródeczku...

W naszym ogródeczku...

W naszym ogródeczku zrobimy porządki (...) 

Potem w miękką ziemię wsadzimy nasionka, 

Wsadzimy nasionka, wsadzimy nasionka. 

Będą się wygrzewać na wiosennym słonku (...)

Nasi mali odkrywcy w czwartek 19 marca zamienili się w ogrodników. Stworzyli swoje mini ogródki, siejąc w nich nasionka rzeżuchy i zasadzając cebulki, by wyrósł szczypiorek. Już niedługo będą mogli skosztować swoich plonów na kanapkach.  

Nie zapomnieliśmy również o naszym ogrodzie przedszkolnym. Dzieci przyniosły mnóstwo różnych kwiatków,  które posadziliśmy w donicach przy naszej placówce. Dzieci wykonywały również wiosenne gaiki oraz marzannę, z którą to pierwszego dnia wiosny wyjdą na pożegnalny spacer po okolicy Lubinia. 

W tym, jakże pracowitym dniu odwiedzili nas najbliżsi naszych podopiecznych, którzy to wspólnie z dziećmi wykonywali mini ogródeczki, gaiki, marzannę oraz prace przy dekoracji wejścia przedszkolnego i sadzeniu kwiatów w donice.

Dzięki Państwa pomocy nasze przedszkole nabrało uroku i wygląda przepięknie a dzieci są dumne, że mają tak wspaniałych i kochających bliskich! Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie  :)

 

Dorota Zapłata