25 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Uczniowie klas – I, II i III zaprosili babcie i dziadków na uroczyste obchody ich święta. Szanowni goście entuzjastycznie zjawili się tego dnia w szkole. Każde z dzieci cieszyło się obecnością babci, dziadka lub nawet większą liczbą gości. W pierwszej odsłonie zaprezentowali się uczniowie klas starszych w przepięknym teatrze cieni przedstawiającym sceny z początków stworzenia i narodzenia Pana Jezusa. Potem wystąpiły dzieci z klas 1-3 z życzeniami, piosenką i tańcem. Na zakończenie uczniowie wręczyli dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Uściskom i całusom nie było końca. O słodki poczęstunek zadbały mamy, które upiekły przepyszne ciasta i przygotowały kawę. Przy pożegnaniu padały słowa – „Do zobaczenia w przyszłym roku”.

Hanna Matuszak