07 lutego 2024

"Babciu, Dziadku, Kocham Was!"

'Babciu, Dziadku, Kocham Was!'

21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu- święto wszystkich babć i dziadków. Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu obchodzony był w troszkę późniejszym terminie, a mianowicie 1 lutego.  Na  przedstawienie w formie jasełek, zaproszeni zostali kochani dziadkowie. Był wierszyk, scenki odgrywane przez dzieci, przeplatane śpiewem i tańcem, a na koniec wręczanie własnoręcznie zrobionych przez dzieci prezentów. Takimi samodzielnie wykonanymi upominkami wnuki sprawiły ogromną radość i chwilę niezapomnianych wzruszeń swoim bliskim. Babcie i Dziadkowie skorzystali też ze słodkich poczęstunków .

Są to szczególne dni dla dziadków, kiedy to wnuki okazują im swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie. Każde dziecko w tych dniach jest dumne ze swoich dziadków i chce im to jak najcudowniej wyrazić.

Przedszkolaki z grupy "Puchacze" okazały to znakomicie! Jestem z Was bardzo dumna!

Dorota Zapłata