24 czerwca 2023

Witajcie wakacje!!!

Z zadowoleniem informujemy, że rok szkolny 2022/2023 został zakończony!

Uroczystość rozpoczęła się uroczystą mszą świętą w Kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Lubiniu. Był to moment refleksji i podziękowania za miniony rok pełen pracy i wysiłku.

Po mszy wszyscy udaliśmy się na akademię, która odbyła się w sali gimnastycznej. Podczas niej uczniowie zostali uhonorowani wyróżnieniami i otrzymali świadectwa, które świadczą o ich osiągnięciach i postępach w nauce.

Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na zabawę i radość. Zorganizowaliśmy karaoke, podczas którego uczniowie wykazali się swoim talentem wokalnym i świetnie się bawili. Nasze wesołe śpiewanie i taniec stworzyły atmosferę pełną radości i beztroski.

Życzymy wszystkim wesołych wakacji, pełnych radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia po wakacjach, gotowi do nowych wyzwań i przygód w kolejnym roku szkolnym!

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie ZSiPO w Lubiniu

Klaudia Bilska