07 grudnia 2021

Wyniki konkursu plastycznego "Moja ulubiona postać z książki"

Wyniki konkursu plastycznego 'Moja ulubiona postać z książki'

Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej na temat: postać z ulubionej książki. Pracę można było zrobić w formacie A4, wybraną przez uczestnika techniką plastyczną. Głównym celem konkursu było promowanie aktywności czytelniczej oraz propagowanie idei głośnego czytania dzieciom, rozbudzenie twórczej inwencji dziecka i kreatywności, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych oraz budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie  prace wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasłużyli na pochwałę i uznanie. O ocenę prac została poproszona Komisja Konkursowa, która swe głosy oddała w dwóch kategoriach: dzieci młodsze (3i 4-latki) oraz dzieci starsze (5i6- latki).
W konkursie wzięło udział 15 dzieci.

Zwycięzcy:

W kategorii dzieci młodszych:

I miejsce: Igor J. – oddział „Puchacze”
II miejsce: Maria i Agata L. – oddział „Puchacze”

W kategorii dzieci starszych :

I miejsce – Filip L. – oddział „Puchacze"
II miejsce – Jan M. – oddział „Puchacze”
III miejsce – Alicja Sz. – oddział „Puchacze”

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.
Uroczyste wręczenie nagród zostało przeprowadzone 19 listopada 2021 o godzinie 10:30 w sali oddziału "Puchacze".

Organizator: Dorota Zapłata