02 grudnia 2018

Konkurs języka angielskiego

V Gminny Konkurs Języka Angielskiego "English Master" w Jerce pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń, pana Jacka Nowaka odbył się 29.11.2018 r.
W czwartek uczniowie naszej szkoły pojechali do Jerki wykazać się w znajomości języka angielskiego.
W tym roku konkurs był przeznaczony dla klas 5 i 6. ZSiPO w Lubiniu reprezentowali: Jan Grobelny i Jan Klupsz z klasy 5 oraz Antoni Binkowski, Tobiasz Jędrowiak i Kacper Sura z klasy 6. Mimo wysiłków naszych chłopaków nie zdobyliśmy miejsca na podium (choć jednemu uczniowi zabrakło tylko 2pkt.!). Dla pozostałych zawodników przewidziano dyplomy i nagrody pocieszenia.
Chłopcom dziękuję za zaangażowanie oraz poświęcony czas i mam nadzieję, że nadal będą rozwijać swój talent do języka angielskiego.

Małgorzata Skrzypczak