02 lipca 2022

Zakończenie roku

„Były kwiaty i krawaty,

wiersze i podziękowania.

Rok się skończył, teraz pora

beztroskiego plażowania…. (…)”

Tym akcentem zakończyliśmy rok 2021/2022. Przedszkolaki z grupy Puchacze i Bieliki 23 czerwca pożegnały przedszkole na okres wakacji, a niektórzy już na zawsze. W bieżącym roku szkolnym żegnaliśmy 12 wychowanków, którzy we wrześniu po raz pierwszy przekroczą próg szkoły podstawowej. Mamy nadzieję, że z bagażem doświadczeń, jaki uzbierali przez wszystkie przedszkolne lata, będą mieć siłę i wiedzę na najbliższe lata w szkole.

Ta uroczystość nie miałaby swojego uroku, gdyby nie zaangażowanie rodziców z obu grup przedszkolnych. Dziękujemy im bardzo  za udekorowanie sali, pomoc w nauce wierszyków, przygotowaniu poczęstunku. Są Państwo dla nas wielkim wsparciem! Dziękujemy!

Dzieciom i Państwu życzymy wspaniałych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Dorota Zapłata