19 kwietnia 2022

Świąteczny dzień

Wielkanoc to bardzo ważne święta. Dzieci kojarzą je głównie z Zającem. Dlatego w Bielewie odwiedził nas Zajączek, który przyprowadził ze sobą swojego przyjaciela Pieska. Dzieci były bardzo zadowolone, że Zając nie zapomniał o maluchach z Bielewa. Przedszkolaki przytulały się do maskotek i próbowały nawiązać kontakt werbalny, ale wiadomo, że zwierzęta nie mówią;) Oprócz szukania koszyczków i wizyty naszych futrzanych przyjaciół, odbyło się też uroczyste śniadanie. Podczas tego wydarzenia mieliśmy też miłych gości. Odwiedził nas ks. Tadeusz Maćkowiak oraz p. Dyrektor Jarosław Drożdżyński. Ksiądz Proboszcz poświęcił nasze pożywienie. Dzień był dla dzieci wesoły i radosny. Dziękuje Rodzicom za pomoc w organizacji Zająca.

Patrycja Ptak