26 czerwca 2023

Pożegnanie przedszkola w Bielewie

Pożegnanie przedszkola w Bielewie

Pożegnanie przedszkola w Bielewie 

„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie” – Maria Robinson. 

22 czerwca na dzieci czekał zarówno smutny, jak i szczęśliwy czas. Był to dzień uroczystości zakończenia roku szkolnego, która miała miejsce w sali wiejskiej w Bielewie. Dzieci przygotowały przepiękne przedstawienie, w które zaangażowana była cała grupa - zarówno starszacy, którzy żegnali się z przedszkolem, jak i nasze najmłodsze pociechy. Dziewczynki zatańczyły do muzyki utworu „Jezioro Łabędzie”, a cala grupa przygotowała taniec do piosenki CleoBratnie Dusze”. Wśród przybyłych gości pojawił się pan Dyrektor Jarosław Drożdżyński oraz rodzice naszych kochanych dzieci. Odbyło się wręczenie dyplomów oraz upominków, a także podziękowań dla Rady Rodziców oraz rodziców dzieci, które rozpoczynają naukę w klasie pierwszej. 

W czwartek pożegnaliśmy wspaniałą piątkę dzieci, która od września rozpoczyna swoja nową przygodę w edukacji. Życzymy im powodzenia w szkole i bezpiecznych wakacji. Będzie nam ich brakować.  

Anna Biegańska