23 listopada 2023

Obejrzyj webinar i wygraj drona

Obejrzyj webinar i wygraj drona

Jak czytać Balladynę, aby lepiej zrozumieć przesłanie tej lektury? To temat przewodni najbliższego webinaru, który organizują twórcy aplikacji edukacyjnej ZDAY (te webinary zgromadziły już ponad 22 tys. uczestników!). Prowadzący, Marek Lepczak, podpowie również, jak efektywnie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i jak umiejętność czytania ze zrozumieniem pozwala uzyskać dodatkowe punkty. 

Webinar rozpocznie się w czwartek23.11, o 19:00. Potrwa około 60 minut. Udział jest bezpłatny. Zapraszamy w imieniu organizatorów do zapisów na stronie:
https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Solidna dawka praktycznej wiedzy to jednak nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Podczas webinaru będzie możliwość wygrania drona! Z tego powodu tym bardziej rekomendujemy, aby być od samego początku i uważnie słuchać prowadzącego!

Webinary organizowane przez ZDAY gromadzą setki uczestników , którzy chcą osiągać coraz lepsze rezultaty w nauce przy poświęcaniu mniejszych ilości czasu. 

Żeby nie przegapić tej okazji, warto już teraz zapisać się na najbliższe wydarzenie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Z poważaniem

Zespół ZDAY.pl