13 września 2021

Magia teatru

Dziesięcioro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem – Joanną Machowiak miało wyjątkową okazję, by 10 września zasiąść na widowni Teatru Miejskiego w Lesznie i obejrzeć premierową sztukę pt. Cyber Cyrano. Osadzony we współczesnych realiach spektakl, którego głównym tematem była cyberprzemoc w postaci podszywania się pod inne osoby, bardzo zainteresował młodzież. Nowoczesne formy multimedialne wykorzystane podczas przedstawienia były dodatkowym elementem, który przykuł uwagę dzieci. Bogatsi o refleksję płynącą ze sztuki, wróciliśmy do Lubinia. Nasz kontakt z żywym spektaklem był możliwy dzięki zaproszeniu, które skierowała do nas Pani Jolanta Bilska – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Krzywiniu.

Joanna Machowiak