28 czerwca 2022

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy już 31 maja, a dzięki sprzyjającej pogodzie, mogliśmy zorganizować go na placu przedszkolnym. Po zabawach na dmuchanym zamku i innych podobnych atrakcjach, udaliśmy się na smaczne gofry, uszykowane oczywiście przez niezawodnych rodziców z grupy Puchacze, którzy zawsze chętnie angażują się w życie przedszkolne. Po smakołykach był czas zabawy i malowanie twarzy. Dzień pełen wrażeń na pewno długo pozostanie w pamięci dzieci.

Dorota Zapłata